HAKKIMIZDA

Firmamız; 1997 yılından itibaren faaliyette bulunmaktadır. Deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla ahşap tasarım, ahşap inşaat ve uygulamada ki bilgi birikimimizi ve iş deneyimimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.
 
Müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda, projelendirmeden başlayıp anahtar teslimine kadar geçirilen sürecin tüm aşamalarında uzman ekibimizle, aldığımız projeleri en kaliteli şekilde yönetiyor ve taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyoruz.
 
Ahşap tasarım, ahşap inşaat ve ahşap uygulama konularında son teknolojileri kullanarak, çağdaş ve kaliteli işlerle %100 müşteri memnuniyeti olan misyonumuza ulaşabilmek için, kendini sürekli geliştiren dinamik ekibimizle, projeleri en kaliteli şekilde yönetip en kısa sürede teslim etmeyi vizyon olarak görüyoruz.
 
SUSUZLU AHŞAP DOĞRAMA YAPI SİSTEMLERİ’nin misyonu, deneyimli ve genç kadrosuyla ahşabın her alanında ki tüm gelişmeleri takip ederek en son yenilikleri projelerinde hayata geçirmeyi görev edinmiştir. Hedefimiz müşterilerimizden gelecek talepler doğrultusunda bilgi ve birikimlerimizi çağdaş ve en son teknolojileri kullanarak zamanında ve kaliteli projeler yöneterek başarılarımıza bir yenisini daha eklemektir. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadrosu yönetiminde, Susuzlu ekibi tasarım, inşaat ve uygulama konusunda iyi bir bilgi birimine sahiptir.
 
Masif ahşaptan mamul dış ve iç cephe için kapı pencere.
Sürme ve katlanır kapıların imalatı, satışı ve montajı.
Lamine ahşaptan her ebatta kolon, kiriş, çatı makası, çatı pergole üretimi
15 cm kalınlığa kadar doğal bambu ağacı ithalatı, satışı.
Bambudan mamul çatı, pergole, kamelya, masa, sandalye, yatak vs üretimi, satışı.
Masif ahşaptan mamul oda kapıları ithalatı, imalatı, satışı ve montajı
Tarihi bina restorasyonu.
Ahşap köprüler.
Ahşap yürüyüş yolları.
Ahşap kepenk sistemleri.
Ahşap bahçe ve garaj kapı sistemleri.
Ahşap merdiven ve küpeşteler.
Ahşap tuğla sistemleri.
Ahşap Yalı Baskısı.
Binaya ait orijinal ahşap malzemelerin tamiri, bakımı ve aslına uygun olarak yenilenmesi.
Ahşap evler, bungalovlar, ofis kulübeleri, bekçi kulübeleri.